Panorama Capital Apartamenty

Lub.Nieruchomości Dariusz Luberda to stale rozwijającą się firma, która od wielu lat prosperuje na rynku. Nasze placówki znajdują się w Mielcu oraz Rzeszowie. To, co wyróżnia nas na tle innych to profesjonalizm, elastyczność, zaangażowanie w pracę oraz wysoki standard obsługi.

Oferujemy swoje doświadczenie w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami. Zajmujemy się wynajmem mieszkań, apartamentów i hosteli od kilku lat, dlatego dobrze znamy potrzeby i oczekiwania naszych Gości . W swoje ofercie posiadamy już ponad 300 miejsc noclegowych. Nasze apartamenty zlokalizowane są na terenie Mielca oraz Rzeszowa.

Panorama Capital Apartamenty to najnowszy projekt, który powstał z myślą o najbardziej wymagających Gościach. Apartamenty zostały wykończone z najwyższa dbałością o szczegóły i zaaranżowane w nowoczesnym, oryginalnym stylu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Wszystko czego potrzebujesz w Rzeszowie

Apartamenty Capital Rzeszów

Panorama Capital Apartamenty zostały stworzone dla Gości ceniących komfort, wygodę i funkcjonalność . Całość wykończona w wysokim standardzie. Apartamenty idealne na pobyt biznesowy, turystyczny czy towarzyski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

7
apartamentów
100%
zadowolenia
30
Miejsc noclegowych
350m2
Powierzchni całkowitej
Opinie z portalu booking.com

Opinie naszych gości