Cena od 300 zł / doba
Panorama Capital Black

Apartament usytuowany na 16 piętrze. Wyróżnia się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania. Składa się z przestronnego pokoju dziennego, w którym znajduje się sofa z funkcją spania oraz odrębnej części sypialnej z dwoma pojedynczymi łóżkami. Zajdziemy tam również aneks kuchenny, wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. Wnętrze apartamentu jest bardzo stylowe.

Cena od 300 zł / doba
Panorama Capital Tito

Apartament usytuowany na 16 piętrze. To klimatyczne miejsce zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Z okna apartamentu widać piękną panoramę miasta. W części dziennej znajduje się sofa z funkcją spania. Część ta jest połączona z aneksem kuchennym, wyposażonym w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. W części sypialnej znajdują się dwa pojedyncze łóżka.

Cena od 300 zł / doba
Panorama Capital Heaven

Apartament usytuowany jest na 18 piętrze. Wyróżnia się nowoczesnym wystrojem i znakomitą funkcjonalnością. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z widokiem na panoramę miasta. W części dziennej znajduje się sofa z funkcją spania, a w części sypialnej wygodne, podwójne łóżko. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń.

Cena od 300 zł / doba
Panorama Capital Lily

Apartament usytuowany jest na 19 piętrze. Wyróżnia się nowoczesnym wystrojem i znakomitą funkcjonalnością. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z widokiem na panoramę miasta. W części dziennej znajduje się sofa z funkcją spania, a w części sypialnej wygodne, podwójne łóżko. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń.

Cena od 300 zł / doba
Panorama Capital Sophie

Apartament usytuowany na 19 piętrze. Składa się z przestronnego pokoju dziennego i odrębnej sypialni. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. W części dziennej apartamentu znajduje się sofa z funkcją spania oraz podwójne łóżko. W części sypialnej znajdziemy duże, podwójne łóżko. Apartament posiada własny, niepowtarzalny klimat.

Cena od 300 zł / doba
Panorama Capital Luna

Apartament usytuowany na 18 piętrze. To komfortowe i eleganckie miejsce wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły. Składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się sofa z funkcją spania oraz części sypialnej, w której znajdziemy wygodne podwójne łóżko. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. Apartament został gustownie zaaranżowany.