Cena od 300 zł / doba
PANORAMA CAPITAL BLACK

Apartament usytuowany na 16 piętrze. Wyróżnia się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania. Składa się z przestronnego pokoju dziennego, w którym znajduje się sofa z funkcją spania oraz odrębnej części sypialnej z dwoma pojedynczymi łóżkami. Zajdziemy tam również aneks kuchenny, wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. Wnętrze apartamentu jest bardzo stylowe.

Powierzchnia

60 m2

Liczba gości

4

Cena od 300 zł / doba
PANORAMA CAPITAL TITO

Apartament usytuowany na 16 piętrze. To klimatyczne miejsce zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Z okna apartamentu widać piękną panoramę miasta. W części dziennej znajduje się sofa z funkcją spania. Część ta jest połączona z aneksem kuchennym, wyposażonym w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. W części sypialnej znajdują się dwa pojedyncze łóżka.

Powierzchnia

41 m2

Liczba gości

4

Cena od 300 zł / doba
PANORAMA CAPITAL HEAVEN

Apartament usytuowany jest na 18 piętrze. Wyróżnia się nowoczesnym wystrojem i znakomitą funkcjonalnością. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z widokiem na panoramę miasta. W części dziennej znajduje się sofa z funkcją spania, a w części sypialnej wygodne, podwójne łóżko. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń.

Powierzchnia

60 m2

Liczba gości

4

Cena od 300 zł / doba
PANORAMA CAPITAL SOPHIE

Apartament usytuowany na 19 piętrze. Składa się z przestronnego pokoju dziennego i odrębnej sypialni. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. W części dziennej apartamentu znajduje się sofa z funkcją spania oraz podwójne łóżko. W części sypialnej znajdziemy duże, podwójne łóżko. Apartament posiada własny, niepowtarzalny klimat.

Powierzchnia

60 m2

Liczba gości

6

Cena od 300 zł / doba
PANORAMA CAPITAL LILY

Apartament usytuowany jest na 19 piętrze. Wyróżnia się nowoczesnym wystrojem i znakomitą funkcjonalnością. Składa się z przestronnego pokoju dziennego z widokiem na panoramę miasta. W części dziennej znajduje się sofa z funkcją spania, a w części sypialnej wygodne, podwójne łóżko. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń.

Powierzchnia

40 m2

Liczba gości

4

Cena od 300 zł / doba
PANORAMA CAPITAL LUNA

Apartament usytuowany na 18 piętrze. To komfortowe i eleganckie miejsce wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły. Składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się sofa z funkcją spania oraz części sypialnej, w której znajdziemy wygodne podwójne łóżko. Aneks kuchenny został wyposażony w najwyższej jakości sprzęty AGD: płytę indukcyjną, lodówkę z zamrażalką, zmywarkę, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń. Apartament został gustownie zaaranżowany.

Powierzchnia

40 m2

Liczba gości

4

Cena od 300 zł / doba
APARTAMENT PREMIUM

Zapraszamy do naszego przestronnego mieszkania z dwoma sypialniami, idealnego dla rodzin, par lub grup przyjaciół, którzy szukają komfortowego i funkcjonalnego apartamentu do wynajęcia. To mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych oferuje wiele udogodnień, które sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Powierzchnia

47 m2

Liczba gości

5

Cena od 300 zł / doba
PANORAMA CAPITAL SKYLINE

Apartament Panorama Capital Skyline to wyjątkowe miejsce,  które oferuje spektakularny widok na miasto, zachwycający o każdej porze dnia. Apartament znajduje się na 17 piętrze w prestiżowym kompleksie Capital Towers. Znajdziesz w nim 3 przestronne sypialnie, gdzie każda z nich została zaprojektowana z myślą o Twoim maksymalnym komforcie.

Powierzchnia

142 m2

Liczba gości

11

Wyjątkowe widoki

Z okien rozciąga się przepiękny widok na panoramę miasta Rzeszowa

Oryginalny wystrój

Nowoczesny wystrój z pewnością zapewni komfort pobytu i pozwoli się zrelaksować

Wyposażenie

Apartamenty zaopatrzone w najwyższej jakości sprzęt AGD – płytę indukcyjną, zmywarkę, lodówkę oraz sprzęt RTV

Dużo połączeń komunikacyjnych

Ulica dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta

Doskonała lokalizacja

Galeria Millenium Hall 800 m, Restauracja 450 m, Lotnisko Jasionka 18km